Detail Akte/register

Detail Akte/register

Bevolkingsregister
Deelnummer: 143
Paginanummer: 12
Register: 1901-1926 Instellingen en inrichtingen



Personen:
Naam:Martha B. Kalsterman
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:11/7/1896

Naam:Wilhelmina B.J. Mast
Geboorteplaats: Zutphen
Geboortedatum:27/8/1885

Naam:Maria H.T.C. Murrdij
Geboorteplaats: Uden
Geboortedatum:4/4/1901

Naam:Clara M. Okel
Geboorteplaats: Leeuwarden
Geboortedatum:23/5/1888

Naam:Berendina A. Smit
Geboorteplaats: Hengelo
Geboortedatum:19/6/1882

Naam:Max Mayerhoff
Geboorteplaats: Dabrova
Geboortedatum:23/9/1893

Naam:Rosa Mieulineer
Geboorteplaats: Lukamilka Solen
Geboortedatum:14/7/1889

Naam:Derk Moorlag
Geboorteplaats: Onsthoedde Stadskan
Geboortedatum:4/5/1888

Naam:Berny Muhsmann
Geboorteplaats: Gronau
Geboortedatum:6/2/1896

Naam:Maria J.A. Onnekes
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:25/2/1874

Naam:Wilhelmina A. Rademaker
Geboorteplaats: Bergen op Zoom
Geboortedatum:5/12/1891

Naam:Carel G. Kempel
Geboorteplaats: Nijmegen
Geboortedatum:24/7/1895

Naam:Maria H. Klijn
Geboorteplaats: Leerdam
Geboortedatum:000

Naam:Marie van Loghem
Geboorteplaats: Arnhem
Geboortedatum:10/12/1875

Naam:Cornelis Meulmeester
Geboorteplaats: Arnemuiden
Geboortedatum:6/3/1871

Naam:Carolina H. van Nimwegen
Geboorteplaats: Utrecht
Geboortedatum:19/5/1885

Naam:Dirk Postma
Geboorteplaats: Utrecht
Geboortedatum:19/3/1896

Naam:Neeltje Ruhl
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:6/12/1890

Naam:Roelof A. Siegrest
Geboorteplaats: Zwolle
Geboortedatum:10/6/1882

Naam:Petrus Klein
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:1/6/1899

Naam:Epke D. Klompmaker
Geboorteplaats: Joure
Geboortedatum:10/1/1900

Naam:Alardus van Leur
Geboorteplaats: Wamel
Geboortedatum:4/2/1898

Naam:Sara Os
Geboorteplaats: Maastricht
Geboortedatum:14/5/1901

Naam:Johanna Schouten
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:20/8/1903

Naam:Dames Klunder
Geboorteplaats: Deventer
Geboortedatum:24/10/1864

Naam:Jannetje E.C. Kok
Geboorteplaats: Doetinchem
Geboortedatum:19/3/1899

Naam:Cornelia Maarse
Geboorteplaats: Aalsmeer
Geboortedatum:18/5/1899

Naam:Wilhelmina Maters
Geboorteplaats: Rheden
Geboortedatum:14/11/1901

Naam:Wijnandina Kappe
Geboorteplaats: Emmen
Geboortedatum:27/10/1895

Naam:Stijntje Mulder
Geboorteplaats: Ede
Geboortedatum:9/1/1889

Naam:Carolina Kan
Geboorteplaats: Winterswijk
Geboortedatum:12/1/1896

Naam:Hendrik Kroeze
Geboorteplaats: Kampen
Geboortedatum:17/5/1896

Naam:L.M.J. Poell
Geboorteplaats: Venlo
Geboortedatum:30/5/1895

Naam:Rebecca van Praag
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:22/11/1887

Naam:Jeanette J.A. Rensink
Geboorteplaats: Zutphen
Geboortedatum:22/12/1876

Naam:Therese L. Schönfeld
Geboorteplaats: Bremen
Geboortedatum:3/11/1900

Naam:Bertha Kok
Geboorteplaats: Langeruigerwijde
Geboortedatum:25/7/1900

Naam:Samuel Meijer
Geboorteplaats: Harderwijk
Geboortedatum:4/2/1901

Naam:Therese Pfaffelmeier
Geboorteplaats:
Geboortedatum:18/12/1892

Naam:Gerlofje Schilstra
Geboorteplaats: IJlst
Geboortedatum:9/1/1900