Detail Akte/register

Detail Akte/register

Bevolkingsregister
Deelnummer: 119
Paginanummer: 8
Register: 1901-1926 Apeldoorn



Personen:
Naam:Gerdina W. van der Heijden
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:24/1/1875

Naam:Hestertje Koldewijn
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:6/2/1862

Naam:Hendrika Rabelink
Geboorteplaats: Brummen
Geboortedatum:1/4/1903

Naam:Cornelia Schippers
Geboorteplaats: Rotterdam
Geboortedatum:9/1/1901

Naam:Jansje Slijkhuis
Geboorteplaats: Rheden
Geboortedatum:10/10/1891

Naam:Magdalena A.E. Camerling Helmolt
Geboorteplaats: Amersfoort
Geboortedatum:15/2/1856

Naam:Antonia Docter
Geboorteplaats: Heerde
Geboortedatum:18/4/1893

Naam:Jacoba Oxener
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:6/4/1886

Naam:Karolina van der Star
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:12/3/1848

Naam:Jenneken Beekamp
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:30/4/1885

Naam:Maria Berends
Geboorteplaats: Wijchen
Geboortedatum:29/12/1864

Naam:Gerritje van Essen
Geboorteplaats: Epe
Geboortedatum:7/1/1893

Naam:Antje Oosterbroek
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:6/10/1889

Naam:Jacoba Salm
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:24/5/1846

Naam:Sarah White
Geboorteplaats: Ierland
Geboortedatum:29/8/1835

Naam:Jacoba Dekker
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:18/6/1880

Naam:Elisabeth de Leeuw
Geboorteplaats: Arnhem
Geboortedatum:26/11/1871

Naam:Wilhelmina G.E. Nellensteijn
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:25/5/1900

Naam:Wilhelmina A. Völbel
Geboorteplaats: Rotterdam
Geboortedatum:29/2/1868

Naam:Fennetje van Werven
Geboorteplaats: Epe
Geboortedatum:11/5/1864

Naam:Jan A. Koldewijn
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:25/3/1893

Naam:Jacomina M. van Lohuizen
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:1/4/1887

Naam:Johanna Mulder
Geboorteplaats: Warnsveld
Geboortedatum:1/7/1870

Naam:Alida A. Steinvoort
Geboorteplaats: Rheden
Geboortedatum:13/8/1885

Naam:Maria van Barneveld
Geboorteplaats: Breukelen
Geboortedatum:18/2/1884

Naam:Helena H. Beerman
Geboorteplaats: Voorst
Geboortedatum:1/6/1883

Naam:Dirkje Lattmann
Geboorteplaats: Epe
Geboortedatum:30/10/1867

Naam:Anna M. Noordwijns
Geboorteplaats: Rotterdam
Geboortedatum:24/7/1819

Naam:Maria F. Oomerink
Geboorteplaats: Rheine
Geboortedatum:15/6/1887

Naam:Jacob Schuller tot Peursum
Geboorteplaats: Alkmaar
Geboortedatum:6/8/1884

Naam:Adriana J. Stam
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:12/10/1876

Naam:Antonie Steehouwer
Geboorteplaats: Strijen
Geboortedatum:27/9/1854

Naam:Annegien Buiter
Geboorteplaats: Groningen
Geboortedatum:23/7/1887

Naam:Leonard Nellensteijn
Geboorteplaats: Zwolle
Geboortedatum:23/2/1862

Naam:Leonardus A. Noordwijns
Geboorteplaats: Rotterdam
Geboortedatum:5/8/1831

Naam:Hendrika Nijkamp
Geboorteplaats: Epe
Geboortedatum:1/12/1883

Naam:Reintje Visser
Geboorteplaats: Wonseradeel
Geboortedatum:7/7/1898

Naam:Jantje Alberts
Geboorteplaats: Voorst
Geboortedatum:6/3/1844

Naam:Andries G. Koldewijn
Geboorteplaats: Dordrecht
Geboortedatum:21/5/1876

Naam:Willemina G. Koldewijn
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:14/11/1859

Naam:Pieter Steehouwer
Geboorteplaats: Strijen
Geboortedatum:21/12/1852