Detail Akte/register

Detail Akte/register

Bevolkingsregister
Deelnummer: 75
Paginanummer: 137
Register: 1927-1939 Gemeente Apeldoorn



Personen:
Naam:Johanna Bessels
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:27/4/1912

Naam:Johanna Geist
Geboorteplaats: Voorst
Geboortedatum:13/2/1872

Naam:Hermina Klaaijsen
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:16/3/1911

Naam:Aartje M. Rodijk
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:12/5/1907

Naam:Apollonia Venema
Geboorteplaats: Haarlem
Geboortedatum:30/1/1902

Naam:Hendrika van Asselt
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:24/5/1911

Naam:Arnolda J.J. Baart
Geboorteplaats: Coevorden
Geboortedatum:1/10/1883

Naam:Maria van Heemstede Obelt
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:25/2/1865

Naam:Cornelia J. van den Houten
Geboorteplaats: Serooskerke
Geboortedatum:2/12/1906

Naam:Woutertje J.M. Koldenhof
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:3/1/1915

Naam:Willem F. Koppeschaar
Geboorteplaats: Leiden
Geboortedatum:2/7/1858

Naam:Aartje Dekkers
Geboorteplaats: Zegwaard
Geboortedatum:23/8/1906

Naam:Catharina A. Hoogeboom
Geboorteplaats: Leiden
Geboortedatum:22/5/1859

Naam:Agatha P.T. Kalff
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:23/3/1873

Naam:Jantje Oosterhuis
Geboorteplaats: Ten Boer
Geboortedatum:14/3/1902

Naam:Jannetje E. Doornebosch
Geboorteplaats: Voorst
Geboortedatum:23/1/1909

Naam:Gerritje van Essen
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:2/10/1915

Naam:Hendrina Koningh
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:24/3/1907

Naam:Grietje Schluter
Geboorteplaats: Wildervank
Geboortedatum:8/1/1913

Naam:Aaltje van Schooten
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:18/5/1910

Naam:Bethsij K. Breimer
Geboorteplaats: Ermelo
Geboortedatum:22/1/1899

Naam:Catharina Burgers
Geboorteplaats: Gapekop
Geboortedatum:13/2/1903

Naam:Hendrikje Dijkhuizen
Geboorteplaats: 't Zandt
Geboortedatum:23/11/1903

Naam:Petronella L. Geuken
Geboorteplaats: Soerabaja
Geboortedatum:12/11/1853

Naam:Maria J. Kokelaar
Geboorteplaats: Vlissingen
Geboortedatum:22/11/1891

Naam:Wilhelmina Oosterkamp
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:5/12/1909

Naam:Martha Uniker
Geboorteplaats: Bellingwolde
Geboortedatum:21/6/1898

Naam:Hendrika J. Berends
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:14/8/1899

Naam:Evertjen Dijkgraaf
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:10/7/1902

Naam:Antoine Spruitenburg
Geboorteplaats: Haarlemmermeer
Geboortedatum:28/11/1861