Detail Akte/register

Detail Akte/register

Bevolkingsregister
Deelnummer: 107
Paginanummer: 39
Register: 1901-1926 Apeldoorn



Personen:
Naam:Jacomina Aldersma
Geboorteplaats: Hoogezand
Geboortedatum:31/12/1897

Naam:Kaatje van Dam
Geboorteplaats: Groningen
Geboortedatum:28/11/1860

Naam:Eiberta Mulder
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:3/4/1923

Naam:Hermanus H.J. van de Pol
Geboorteplaats: Haarlem
Geboortedatum:16/8/1894

Naam:Engberdina A. Roeterdink
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:22/6/1906

Naam:Christina B. Uhlenbroek
Geboorteplaats: Utrecht
Geboortedatum:15/2/1849

Naam:Maria A. Bor
Geboorteplaats: Opheusden
Geboortedatum:22/12/1886

Naam:Willem Buitenhuis
Geboorteplaats: Rheden
Geboortedatum:27/8/1896

Naam:Marinus G. Dekkers
Geboorteplaats: Hengelo
Geboortedatum:9/10/1901

Naam:Johan M. Engberink
Geboorteplaats: Epe
Geboortedatum:8/8/1888

Naam:Willem J. Ilbrink
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:28/7/1922

Naam:Koendert Jansen
Geboorteplaats: Zwolle
Geboortedatum:16/1/1881

Naam:Hermina Leunk
Geboorteplaats: Voorst
Geboortedatum:25/5/1886

Naam:Alida M.J. van de Poll
Geboorteplaats: Nieuwer-Amstel
Geboortedatum:4/10/1895

Naam:Gijsbert Evers
Geboorteplaats: Zwolle
Geboortedatum:26/5/1885

Naam:Bastiaan W. Hoogenboezem
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:18/2/1924

Naam:Hendrikus J. Hendriks
Geboorteplaats: Zutphen
Geboortedatum:23/6/1877

Naam:Hermine F. Joosten
Geboorteplaats: Norden (Dld.)
Geboortedatum:19/4/1904

Naam:Cornelia J. Jung
Geboorteplaats: Den Haag
Geboortedatum:24/3/1888

Naam:Hermina J. Kamphuis
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:16/1/1924

Naam:Maartje Mazereeuw
Geboorteplaats: Wognum
Geboortedatum:25/8/1893

Naam:Anna J. Saat
Geboorteplaats: Arnhem
Geboortedatum:21/4/1883

Naam:Louise Chr. Nolle
Geboorteplaats: Groningen
Geboortedatum:28/5/1847

Naam:Arnoldus H. J. Broers
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:24/10/1888

Naam:Frederik L. Heineman
Geboorteplaats: Avereest
Geboortedatum:16/7/1892

Naam:Jacob Jansen
Geboorteplaats: Zwolle
Geboortedatum:6/3/1873

Naam:Johannes Schmid
Geboorteplaats: Wittnau
Geboortedatum:19/9/1878

Naam:Alida van der Sluis
Geboorteplaats: Hasselt
Geboortedatum:16/4/1875

Naam:Johannes van Helden
Geboorteplaats: Boijl
Geboortedatum:26/9/1874

Naam:Geertje Nieuwenkamp
Geboorteplaats: Hasselt
Geboortedatum:7/1/1876

Naam:Ane Rotoma
Geboorteplaats: Kollumerland
Geboortedatum:28/1/1886

Naam:Gesina B. Wassink
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:21/8/1905

Naam:Willem Hellendoorn
Geboorteplaats: Kampen
Geboortedatum:28/11/1857