Detail Akte/register

Detail Akte/register

Bevolkingsregister
Deelnummer: 143
Paginanummer: 19
Register: 1901-1926 Instellingen en inrichtingen



Personen:
Naam:Jan Bossenbroek
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:27/2/1900

Naam:Emma Braun
Geboorteplaats: Heidenheim
Geboortedatum:27/2/1903

Naam:Francina E. Kuné
Geboorteplaats: Harlingen
Geboortedatum:1/12/1905

Naam:Hendrika Postema
Geboorteplaats: Groningen
Geboortedatum:13/9/1903

Naam:Lambertus Johannes van Dongen
Geboorteplaats: Tilburg
Geboortedatum:4/5/1901

Naam:Betje van Gelder
Geboorteplaats: Borne
Geboortedatum:7/5/1897

Naam:Hartog den Hartog
Geboorteplaats: Sliedrecht
Geboortedatum:3/9/1886

Naam:Albert F. Kruk
Geboorteplaats: Lienden
Geboortedatum:23/2/1901

Naam:Jacob Kruijer
Geboorteplaats: Westerbork
Geboortedatum:22/12/1901

Naam:Hendrikje W. Lupker
Geboorteplaats: Groningen
Geboortedatum:10/2/1902

Naam:Henriëtte M. Lievendag
Geboorteplaats: Borne
Geboortedatum:22/12/1902

Naam:Liefman Muller
Geboorteplaats: Enschede
Geboortedatum:2/3/1903

Naam:Marie Pfister
Geboorteplaats: Heiden
Geboortedatum:11/6/1905

Naam:Ceedet Schol
Geboorteplaats: Rheden
Geboortedatum:15/1/1901

Naam:Hendrik W. Smittenberg
Geboorteplaats: Veenendaal
Geboortedatum:28/5/1905

Naam:Sara Troeder
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:23/8/1889

Naam:Hendrik Willem Albers
Geboorteplaats: Diepenveen
Geboortedatum:27/10/1899

Naam:Johanna de Haan
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:18/1/1906

Naam:Johanna F. van Lohuizen
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:4/3/1901

Naam:Dirkje J. Reurink
Geboorteplaats: Maartensdijk
Geboortedatum:27/11/1901

Naam:Petronella C. Schilstra
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:10/9/1905

Naam:Jannetje Geerlings
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:26/8/1906

Naam:Elfriede Gönnemann
Geboorteplaats: Elberfeld
Geboortedatum:21/4/1906

Naam:Wilhelmina Maters
Geboorteplaats: Rheden
Geboortedatum:14/11/1901

Naam:Klara Reimer
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:7/8/1888

Naam:Derkje Smedinga
Geboorteplaats: Bedum
Geboortedatum:7/4/1902

Naam:Adriana Vermeulen
Geboorteplaats: Rotterdam
Geboortedatum:22/12/1899

Naam:Jenniekje J.C.J. van Dam
Geboorteplaats: 's-Gravenhage
Geboortedatum:25/9/1905

Naam:Reinier Mensink
Geboorteplaats: Zutphen
Geboortedatum:20/12/1887

Naam:Johanna W. Scheurkogel
Geboorteplaats: 's-Gravenhage
Geboortedatum:13/3/1904

Naam:Antje Waanders
Geboorteplaats: Groningen
Geboortedatum:5/8/1904

Naam:Geertrui Boom
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:19/12/1903

Naam:Hendrika Buitenhuis
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:5/8/1903

Naam:Paula J.H. Ebeling
Geboorteplaats: Halle
Geboortedatum:30/1/1892

Naam:Benjamin Engers
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:18/3/1897

Naam:Henriëtte Lievendag
Geboorteplaats: Hengelo
Geboortedatum:30/9/1906

Naam:Gijsberta H. Staal
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:14/5/1887

Naam:Pauline A. Vomberg
Geboorteplaats: Zwolle
Geboortedatum:31/1/1904

Naam:Aaltje Winkel
Geboorteplaats: Sybekarspel
Geboortedatum:18/10/1882

Naam:Nathan de Bruin
Geboorteplaats: Arnhem
Geboortedatum:22/4/1843

Naam:Paula Dolde
Geboorteplaats: hellenheim
Geboortedatum:20/6/1899

Naam:Anna Gahn
Geboorteplaats: Schlackernau
Geboortedatum:10/11/1892

Naam:Elisabeth Pieper
Geboorteplaats: Geldermalsen
Geboortedatum:19/2/1899

Naam:Willemina Schol
Geboorteplaats: Rheden
Geboortedatum:23/8/1906