Detail Akte/register

Detail Akte/register

Bevolkingsregister
Deelnummer: 140
Paginanummer: 51
Register: 1901-1926 Instellingen en inrichtingen



Personen:
Naam:Berendina Buitenhuis
Geboorteplaats: Brummen
Geboortedatum:14/6/1898

Naam:Jacoba M. van Houttum
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:3/12/1907

Naam:Johanna W. Mulder
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:2/1/1895

Naam:Gerritdina E J. van der Veer
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:30/12/1899

Naam:Frederika B. Haverkamp
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:11/8/1886

Naam:Johanna J. Hulleman
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:30/9/1889

Naam:Gerritje van Luttikhuisen
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:17/9/1897

Naam:Jacoba Oxener
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:6/4/1886

Naam:Gerarda M. Wegerif
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:8/7/1884

Naam:Wilhelmina C. Wegerif
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:20/11/1883

Naam:Frederika H.J. Hulshof
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:9/8/1902

Naam:Johanna W. Keultjes
Geboorteplaats: Deventer
Geboortedatum:22/2/1888

Naam:Jacoba L. Oosterbroek
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:10/1/1883

Naam:Jacoba E.B. Vermeer
Geboorteplaats: Gorinchem
Geboortedatum:14/3/1866

Naam:Willemina Buitenhuis
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:26/6/1907

Naam:Gerritje Buurman
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:7/9/1891

Naam:Jans van Houttum
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:15/2/1905

Naam:Gerritje Meijer
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:19/7/1900

Naam:Maria Oudbier
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:8/5/1899

Naam:Teuntje Schut
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:6/10/1890

Naam:Johanna H. van Beek
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:24/6/1891

Naam:Gerritdina Buurman
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:25/1/1894

Naam:Grada S. van de Craats
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:26/7/1892

Naam:Sophie d' Hellemes
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:2/11/1895

Naam:Gijsberta A. Holtman
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:25/7/1902

Naam:Antonia Konijnenberg
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:16/12/1888

Naam:Helena G. Schneider
Geboorteplaats: Dalen
Geboortedatum:2/7/1844

Naam:Martina H.L van der Veer
Geboorteplaats: Zutphen
Geboortedatum:18/2/1896

Naam:Elisabeth de Weert
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:23/9/1883

Naam:Hendrina G. Kamphuis
Geboorteplaats: Heerde
Geboortedatum:11/8/1886

Naam:Hendrika van Zandwijk
Geboorteplaats: Brummen
Geboortedatum:21/2/1896

Naam:Dirkje Oudbier
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:23/12/1895

Naam:Geertruida C. Oxener
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:1/4/1885

Naam:Wilhelmina Schiphorst
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:4/8/1890

Naam:Hermina G. Sluizeman
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:21/10/1899

Naam:Lina Buitenhuis
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:29/6/1896

Naam:Hendrina Holtman
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:21/3/1884

Naam:Reintje meijer
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:10/2/1899

Naam:Johanna Schut
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:19/10/1896

Naam:Aaltje Zeevat
Geboorteplaats: Ermelo
Geboortedatum:11/9/1892

Naam:Jannetje Zeevat
Geboorteplaats: Ermelo
Geboortedatum:7/3/1890