Detail Akte/register

Detail Akte/register

Bevolkingsregister
Deelnummer: 143
Paginanummer: 102
Register: 1901-1926 Instellingen en inrichtingen



Personen:
Naam:Franciscus van der Kaaij
Geboorteplaats: Leiden
Geboortedatum:29/5/1899

Naam:Pieter Schipper
Geboorteplaats: Schore
Geboortedatum:17/8/1899

Naam:Jacob Soons
Geboorteplaats: Brouwershaven
Geboortedatum:10/12/1900

Naam:Jacob Valstar
Geboorteplaats: Naaldwijk
Geboortedatum:23/10/1896

Naam:Hendrik Wolf
Geboorteplaats: Zuidwolde
Geboortedatum:26/3/1894

Naam:Johannes A. Wijnants
Geboorteplaats: Princenhage
Geboortedatum:9/9/1899

Naam:Paulus Finson
Geboorteplaats: Elkerzee
Geboortedatum:30/11/1899

Naam:Johannes H. de Kroon
Geboorteplaats: Haskerborne
Geboortedatum:8/2/1900

Naam:Hendrik Matthezing
Geboorteplaats: Nederhorst den Berg
Geboortedatum:8/3/1899

Naam:Rients Sinnema
Geboorteplaats: Warga
Geboortedatum:8/1/1899

Naam:Albertus F. Smit
Geboorteplaats: Kloosterburen
Geboortedatum:30/4/1896

Naam:Jan van Soest
Geboorteplaats: Nieuwkoop
Geboortedatum:10/12/1900

Naam:Jan C. Verschoof
Geboorteplaats: Rotterdam
Geboortedatum:7/7/1901

Naam:Leendert Zweedijk
Geboorteplaats: Rilland-Bath
Geboortedatum:28/5/1898

Naam:Pieter Kalkman
Geboorteplaats: Rotterdam
Geboortedatum:15/2/1898

Naam:Johannes M. de Leeuw
Geboorteplaats: Everdingen
Geboortedatum:8/7/1894

Naam:Peter van Leipsig
Geboorteplaats: Tegelen
Geboortedatum:9/6/1900

Naam:Marinus Bakker
Geboorteplaats: Wijngaarden
Geboortedatum:12/12/1899

Naam:Jan van Kerkvoort
Geboorteplaats: IJzendijke
Geboortedatum:10/11/1898

Naam:Giljaan Nysse
Geboorteplaats: Heinkenszand
Geboortedatum:21/12/1899

Naam:Hein Bourgonje
Geboorteplaats: Epe
Geboortedatum:22/3/1896

Naam:Petrus van Gurp
Geboorteplaats: Nieuw Vosmeer
Geboortedatum:11/2/1899

Naam:Anthonie van der Houte
Geboorteplaats: Oud Vossemeer
Geboortedatum:2/7/1800

Naam:Johannes Kippers
Geboorteplaats: Veendam
Geboortedatum:23/3/1899

Naam:Dirk W. Mensink
Geboorteplaats: Deventer
Geboortedatum:13/12/1898

Naam:Lauwbertus van der Wiel
Geboorteplaats: Herpt C.Z.H.
Geboortedatum:27/8/1900

Naam:Klaas Pals
Geboorteplaats: 't Zandt
Geboortedatum:25/12/1900

Naam:Jan Kroese
Geboorteplaats: Den Ham
Geboortedatum:12/6/1899

Naam:Evert J. Woerts
Geboorteplaats: Warnsveld
Geboortedatum:31/7/1894

Naam:Carl Clemens Barhorst
Geboorteplaats: Texel
Geboortedatum:21/2/1898

Naam:Johannes A. Goris
Geboorteplaats: Huissen
Geboortedatum:2/3/1897

Naam:Jan Manuel
Geboorteplaats: Onstwedde
Geboortedatum:15/10/1899

Naam:Jan van Gemert
Geboorteplaats: Strijen
Geboortedatum:14/1/1896

Naam:Luitzen F. Hoekstra
Geboorteplaats: Hemrik
Geboortedatum:24/10/1900

Naam:Adolf Hulzebos
Geboorteplaats: Nieuwe Pekela
Geboortedatum:1/6/1899

Naam:Jacob Marcusse
Geboorteplaats: Wissekerke
Geboortedatum:15/10/1900

Naam:Pieter Ouwendijk
Geboorteplaats: Schiedam
Geboortedatum:4/2/1900

Naam:Petrus A. Roelans
Geboorteplaats: Clinge
Geboortedatum:24/6/1900

Naam:Prosper B.I. Waatjes
Geboorteplaats: IJzendijke
Geboortedatum:2/12/1897