Detail Akte/register

Detail Akte/register

Bevolkingsregister
Deelnummer: 143
Paginanummer: 110
Register: 1901-1926 Instellingen en inrichtingen



Personen:
Naam:Theodorus J. Dang
Geboorteplaats: Bergharen
Geboortedatum:19/3/1899

Naam:Arie Poldervaart
Geboorteplaats: Vierpolders
Geboortedatum:17/2/1901

Naam:Aart Smits
Geboorteplaats: Stad aan 't Haringvliet
Geboortedatum:16/7/1902

Naam:Christiaan Tijssen
Geboorteplaats: Baexem
Geboortedatum:17/3/1895

Naam:Jannes Valk
Geboorteplaats: Hellendoorn
Geboortedatum:5/6/1900

Naam:Jacob van de Ven
Geboorteplaats: Frentrop
Geboortedatum:6/3/1899

Naam:Nicolaas C. Bruens
Geboorteplaats: Rotterdam
Geboortedatum:11/5/1904

Naam:Pieter Doornbos
Geboorteplaats: Drachten
Geboortedatum:14/7/1899

Naam:Johannes C. Huisman
Geboorteplaats: Stompwijk
Geboortedatum:25/11/1903

Naam:Hugo de Jong
Geboorteplaats: Oudshoorn
Geboortedatum:12/10/1901

Naam:Hendrik J. Nijland
Geboorteplaats: Raalte
Geboortedatum:26/9/1903

Naam:Dirk van Rinsum
Geboorteplaats: Valburg
Geboortedatum:9/7/1900

Naam:Gerrit J. Schmeenk
Geboorteplaats: Zwolle
Geboortedatum:2/11/1902

Naam:Hendrik G. Schouwink
Geboorteplaats: Lonneker
Geboortedatum:1/4/1902

Naam:Antonie L. van Campen
Geboorteplaats: Vrijhoeve Capelle
Geboortedatum:5/10/1899

Naam:Pieter J. van Dam
Geboorteplaats: Bodegraven
Geboortedatum:6/11/1903

Naam:Johannes G. Koek
Geboorteplaats: Alkemade
Geboortedatum:22/6/1902

Naam:Andries van de Wiel
Geboorteplaats: Oudheusden
Geboortedatum:18/10/1900

Naam:Nicolaas van Halm
Geboorteplaats: Kamerik
Geboortedatum:2/11/1901

Naam:Libertus H. Looijenga
Geboorteplaats: Idaarderadeel
Geboortedatum:26/1/1899

Naam:Gerrit Stielstra
Geboorteplaats: Utingeradeel
Geboortedatum:30/3/1900

Naam:Johannes W.T. Vinken
Geboorteplaats: Susteren
Geboortedatum:2/9/1899

Naam:Willem Sebel
Geboorteplaats: Vlaardingen
Geboortedatum:4/4/1901

Naam:Derk Stam
Geboorteplaats: Zwolle
Geboortedatum:7/4/1904

Naam:Johannes L. Vredebregt
Geboorteplaats: Schiedam
Geboortedatum:6/12/1890

Naam:Simon Baars
Geboorteplaats: Uitgeest
Geboortedatum:21/7/1901

Naam:Rutger Pikkert
Geboorteplaats: Glimmen
Geboortedatum:20/2/1900

Naam:Antonius van de Pol
Geboorteplaats: Herpt
Geboortedatum:21/11/1902

Naam:Jacob Soon
Geboorteplaats: Brouwershaven
Geboortedatum:10/12/1900

Naam:Johannes J. Straatman
Geboorteplaats: Groesbeek
Geboortedatum:11/3/1903

Naam:Joannes H. Aarts
Geboorteplaats: Linne
Geboortedatum:15/11/1902

Naam:Gerben Bosma
Geboorteplaats: Haskerdijke
Geboortedatum:22/5/1898

Naam:Adrianus C. Dogge
Geboorteplaats: Rilland Bath
Geboortedatum:12/4/1898

Naam:Johannes J.H. Haus
Geboorteplaats: Neerissen
Geboortedatum:25/4/1892

Naam:Abraham Klaasse
Geboorteplaats: Biggekerke
Geboortedatum:15/2/1903

Naam:Hermanus Zweye
Geboorteplaats: Utrecht
Geboortedatum:15/5/1901

Naam:Hendrikus Arntz
Geboorteplaats: Milligen
Geboortedatum:19/11/1895

Naam:Cornelis Boonman
Geboorteplaats: Baarland
Geboortedatum:24/4/1898

Naam:Huibert J. Kuijten
Geboorteplaats: Waspik
Geboortedatum:27/3/1893

Naam:Harmen J. van Lohuizen
Geboorteplaats: Heerde
Geboortedatum:20/3/1896

Naam:Wilhelm Willink
Geboorteplaats: Stad Doetinchem
Geboortedatum:12/3/1897

Naam:Pieter van de Woestijne
Geboorteplaats: Domburg
Geboortedatum:29/8/1899