Detail Akte/register

Detail Akte/register

Bevolkingsregister
Deelnummer: 140
Paginanummer: 29
Register: 1901-1926 Instellingen en inrichtingen



Personen:
Naam:Janna Bellert
Geboorteplaats: Epe
Geboortedatum:22/10/1908

Naam:Wijbe Brem
Geboorteplaats: Oldebroek
Geboortedatum:17/6/1852

Naam:Akke Eijzinga
Geboorteplaats: Wemerfield (Dld)
Geboortedatum:24/8/1912

Naam:Makke Scheffer
Geboorteplaats: Leeuwarden
Geboortedatum:25/1/1905

Naam:Geertruida C. Strikker
Geboorteplaats: Delft
Geboortedatum:11/2/1911

Naam:Trijntje I. van der Vegt
Geboorteplaats: Zwolle
Geboortedatum:8/9/1894

Naam:Klazina Borgman
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:31/5/1911

Naam:Jantje K. Eijzenga
Geboorteplaats: Stiemp
Geboortedatum:17/8/1907

Naam:Clasina M. Havik
Geboorteplaats: Haarlem
Geboortedatum:12/9/1906

Naam:Jacoba Verkruijsen
Geboorteplaats: Haarlem
Geboortedatum:13/4/1857

Naam:Maria Wildschut
Geboorteplaats: Gouda
Geboortedatum:5/7/1911

Naam:Anna M. Zon
Geboorteplaats: Velsen
Geboortedatum:3/1/1907

Naam:Catharina J. Borgman
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:21/11/1909

Naam:Derkje van Dijk
Geboorteplaats: Zwolle
Geboortedatum:20/9/1888

Naam:Adriana L. van Ginkel
Geboorteplaats: 's-Hertogenbosch
Geboortedatum:1/4/1907

Naam:Catharina E. Havik
Geboorteplaats: Haarlem
Geboortedatum:1/12/1907

Naam:Maria A.J.H. van der Horst
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:16/5/1906

Naam:Nieske Walpoott
Geboorteplaats: Arnhem
Geboortedatum:28/10/1879

Naam:Cornelia Bellert
Geboorteplaats: Epe
Geboortedatum:29/8/1911

Naam:Alida E. Haarsina
Geboorteplaats: Groningen
Geboortedatum:11/4/1906

Naam:Ariena van Houten
Geboorteplaats: Rotterdam
Geboortedatum:3/6/1905

Naam:Maria E. Rademaker
Geboorteplaats: Maurik
Geboortedatum:6/7/1907

Naam:Elisabeth Smit Roeters
Geboorteplaats: Den Helder
Geboortedatum:23/9/1908

Naam:Geertruida Wildschut
Geboorteplaats: Gouda
Geboortedatum:18/5/1909

Naam:Hendrikka A.M. Boller
Geboorteplaats: Rotterdam
Geboortedatum:17/10/1907

Naam:Janna L. Mulder
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:5/9/1896

Naam:Adriana C. Schouten
Geboorteplaats: 's-Gravenhage
Geboortedatum:27/1/1909

Naam:Enno R.J. Torringa
Geboorteplaats: Muntendam
Geboortedatum:2/6/1907

Naam:Janna Zon
Geboorteplaats: Velsen
Geboortedatum:3/12/1904

Naam:Elisabeth Bons
Geboorteplaats: Leeuwarden
Geboortedatum:4/9/1909

Naam:Neeltje den Braber
Geboorteplaats: Elboordrecht
Geboortedatum:9/6/1904

Naam:Francisca M. Hammer
Geboorteplaats: Gouda
Geboortedatum:19/3/1912

Naam:Dina Lammertink
Geboorteplaats: Deventer
Geboortedatum:31/7/1895

Naam:Jannigje van Omme
Geboorteplaats: Ede
Geboortedatum:2/11/1907

Naam:Sjaakje Rietkerk
Geboorteplaats: Leiden
Geboortedatum:24/11/1876

Naam:Willemtje Stoker
Geboorteplaats: Borger
Geboortedatum:25/3/1911

Naam:Lyda G. Haatje
Geboorteplaats: Delft
Geboortedatum:14/8/1905

Naam:Hillechien de Jong
Geboorteplaats: Groningen
Geboortedatum:20/12/1905

Naam:Gijsberta van Zetten
Geboorteplaats: Tiel
Geboortedatum:13/2/1910

Naam:Josephina Eijzenga
Geboorteplaats: Fliesteden
Geboortedatum:2/4/1906

Naam:Maria J. Strikker
Geboorteplaats: Delft
Geboortedatum:16/8/1909

Naam:Johanna C. van der Zwaan
Geboorteplaats: Scheveningen
Geboortedatum:19/8/1906