Detail Akte/register

Detail Akte/register

Bevolkingsregister
Deelnummer: 74
Paginanummer: 130
Register: 1927-1939 Gemeente Apeldoorn



Personen:
Naam:Felix L. Bastings
Geboorteplaats: Borgharen
Geboortedatum:3/11/1897

Naam:Johannes A. van den Berg
Geboorteplaats: Rotterdam
Geboortedatum:18/10/1905

Naam:Tidde Luppens
Geboorteplaats: Finsterwolde
Geboortedatum:16/12/1902

Naam:Hendrik van de Naald
Geboorteplaats: Leens
Geboortedatum:2/3/1899

Naam:Johannes A. Sciarone
Geboorteplaats: Arnhem
Geboortedatum:21/4/1906

Naam:Jacob Stoutjesdijk
Geboorteplaats: Stavenisse
Geboortedatum:14/11/1907

Naam:Jan Benschop
Geboorteplaats: Rotterdam
Geboortedatum:12/7/1907

Naam:Lubbertus H.J. Dusink
Geboorteplaats: Den Haag
Geboortedatum:28/4/1907

Naam:Willem Lutjes
Geboorteplaats: Valburg
Geboortedatum:28/4/1902

Naam:Adrianus B. Maasdam
Geboorteplaats: Klaaswaal
Geboortedatum:28/1/1903

Naam:Eeljo H. Prins
Geboorteplaats: Beerta
Geboortedatum:29/4/1906

Naam:Joseph H. Stoffels
Geboorteplaats: Wittem
Geboortedatum:14/5/1901

Naam:Johannes G.A. Aarts
Geboorteplaats: Horst
Geboortedatum:29/11/1903

Naam:Carles L. Fijnaut
Geboorteplaats: Waterlandkerkje
Geboortedatum:3/2/1906

Naam:Hermanus C.P. Geers
Geboorteplaats: Waddinxveen
Geboortedatum:28/5/1908

Naam:Peter W. Hermans
Geboorteplaats: Kleef
Geboortedatum:4/2/1907

Naam:Christiaan Overbeeke
Geboorteplaats: Poortvliet
Geboortedatum:24/1/1902

Naam:Johannes L.M. Steinbuch
Geboorteplaats: Zwolle
Geboortedatum:23/9/1906

Naam:Hendrik C. van Waardenburg
Geboorteplaats: Klundert
Geboortedatum:3/1/1907

Naam:Adolf Hulzebos
Geboorteplaats: Nieuwe Pekela
Geboortedatum:1/6/1899

Naam:Jan Roelofsen
Geboorteplaats: Renkum
Geboortedatum:29/8/1903

Naam:Jakob Vast
Geboorteplaats: Zuidbroek
Geboortedatum:27/10/1906

Naam:Cornelis Veldman
Geboorteplaats: Odoorn
Geboortedatum:20/5/1906

Naam:Daniel W. van Akooy
Geboorteplaats: Deil
Geboortedatum:1/9/1906

Naam:Jan Blokland
Geboorteplaats: Hardinxveld
Geboortedatum:13/7/1902

Naam:Wiert Kruise
Geboorteplaats: Bellingwolde
Geboortedatum:1/3/1904

Naam:Jacob Vink
Geboorteplaats: Lexmond
Geboortedatum:15/5/1906

Naam:George B. Post
Geboorteplaats: Terneuzen
Geboortedatum:21/3/1907

Naam:Teunis van der Veer
Geboorteplaats: Soest
Geboortedatum:9/7/1907

Naam:Johannes J.H. van Gent
Geboorteplaats: Veghel
Geboortedatum:30/11/1906

Naam:Lute Redeker
Geboorteplaats: Zuidlaren
Geboortedatum:30/1/1907

Naam:Rudolf Snijder
Geboorteplaats: Groningen
Geboortedatum:25/7/1907