Detail Akte/register

Detail Akte/register

Bevolkingsregister
Deelnummer: 143
Paginanummer: 71
Register: 1901-1926 Instellingen en inrichtingen



Personen:
Naam:Hinke Jette Ates
Geboorteplaats: 's-Gravenhage
Geboortedatum:10/11/1907

Naam:Sophia Barhorst
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:28/9/1904

Naam:Klaas de Boer
Geboorteplaats: Urk
Geboortedatum:27/10/1898

Naam:Wilhelmina Bouwes
Geboorteplaats: Duisburg
Geboortedatum:3/7/1906

Naam:Maria F. Godschalk
Geboorteplaats: Utrecht
Geboortedatum:2/3/1895

Naam:Willem van der Haar
Geboorteplaats: Staphorst
Geboortedatum:8/2/1903

Naam:Wilhelmina M. Hopper
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:24/1/1897

Naam:Sientje G. Italiaanders
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:20/12/1907

Naam:Joseph M. Krant
Geboorteplaats: Hilversum
Geboortedatum:25/12/1898

Naam:Henriëtte Levy
Geboorteplaats: Doetinchem
Geboortedatum:27/12/1907

Naam:Lambert H.J. Oosterman
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:15/9/1904

Naam:Cato Gazan
Geboorteplaats: Sommelsdijk
Geboortedatum:13/6/1889

Naam:Thea Gosschack
Geboorteplaats: Vlissingen
Geboortedatum:8/1/1908

Naam:Thea Gosschack
Geboorteplaats: Vlissingen
Geboortedatum:8/1/1908

Naam:Samuel A. Knegje
Geboorteplaats: Den Haag
Geboortedatum:2/9/1902

Naam:Johanna C.A. Legius
Geboorteplaats: Oosterhout
Geboortedatum:26/12/1906

Naam:Wilhelmine Nathans
Geboorteplaats: Dortmund
Geboortedatum:12/8/1907

Naam:Johanna Neuteboom Spijker
Geboorteplaats: Wijhe
Geboortedatum:25/12/1904

Naam:Jenny J. Pothaar
Geboorteplaats: Deventer
Geboortedatum:22/6/1907

Naam:Joël van Tijn
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:9/1/1905

Naam:Mietje Drukker
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:24/5/1907

Naam:Levi M. Polak
Geboorteplaats: Deventer
Geboortedatum:9/10/1907

Naam:Frieda Starkman
Geboorteplaats: Cieszanow
Geboortedatum:2/8/1906

Naam:Anna Zeegers
Geboorteplaats: Delft
Geboortedatum:25/3/1907

Naam:Matthea Haverstad
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:18/11/1907

Naam:Egbertina Keuning
Geboorteplaats: Leeuwarden
Geboortedatum:11/2/1903

Naam:Rosa P. Roth
Geboorteplaats: Tuttlingen
Geboortedatum:15/10/1898

Naam:Alida de Kater
Geboorteplaats: Rotterdam
Geboortedatum:28/9/1891

Naam:Lammigje Schieving
Geboorteplaats: Giethoorn
Geboortedatum:6/1/1897

Naam:Antonia A. Visser
Geboorteplaats: Hoge en Lage Zwaluwe
Geboortedatum:13/5/1896

Naam:Albert de Boer
Geboorteplaats: Bierum
Geboortedatum:16/12/1900

Naam:Catharina M. Hopper
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:2/7/1908

Naam:Maartje Klop
Geboorteplaats: Hellevoetsluis
Geboortedatum:4/3/1905

Naam:Theodora Weikamp
Geboorteplaats: Rheden
Geboortedatum:24/4/1907

Naam:Selig Golstein
Geboorteplaats: Chrzanow
Geboortedatum:24/12/1890

Naam:Koopje Kloosterman
Geboorteplaats: Tietjerksteradeel
Geboortedatum:18/7/1906

Naam:Anna Kuczera
Geboorteplaats: Borbeck
Geboortedatum:24/8/1900

Naam:Eleonora V. Robert
Geboorteplaats: Enrikang (Celebes)
Geboortedatum:10/11/1903

Naam:Tetje Wielinga
Geboorteplaats: Leeuwarden
Geboortedatum:4/1/1901