Detail Akte/register

Detail Akte/register

Bevolkingsregister
Deelnummer: 143
Paginanummer: 15
Register: 1901-1926 Instellingen en inrichtingen



Personen:
Naam:Levi Bos
Geboorteplaats: Deventer
Geboortedatum:29/8/1898

Naam:David Chajes
Geboorteplaats: Przemyslany
Geboortedatum:24/10/1903

Naam:Johanna F.A. Echtmeijer
Geboorteplaats: Enschede
Geboortedatum:31/7/1897

Naam:Elsa Edinger
Geboorteplaats: Calw
Geboortedatum:26/4/1898

Naam:Margaraetha Pifister
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:25/4/1897

Naam:Margaretha Rutgers
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:1/3/1902

Naam:Margaretha Rutgers
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:1/3/1902

Naam:Martha Sijsling
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:3/4/1900

Naam:Johanna E. Verhagen
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:3/6/1921

Naam:Jacobus D. Wiekmeijer
Geboorteplaats: Zwolle
Geboortedatum:5/9/1889

Naam:Gerritje Dijkgraaf
Geboorteplaats: Epe
Geboortedatum:15/1/1876

Naam:Hartog L. Frijda
Geboorteplaats: Veenendaal
Geboortedatum:8/12/1895

Naam:Gerritje Mulderij
Geboorteplaats: Apeldoorn
Geboortedatum:3/8/1901

Naam:Hendrikje Tijsfend
Geboorteplaats: Kampen
Geboortedatum:2/9/1897

Naam:Maijer Waterman
Geboorteplaats: Parijs
Geboortedatum:14/1/1903

Naam:Antje van der Heide
Geboorteplaats: Enkhuizen
Geboortedatum:20/1/1898

Naam:Sikke Nicolai
Geboorteplaats: Bergum
Geboortedatum:10/4/1900

Naam:Zely Schnall
Geboorteplaats: Kepie (Polen)
Geboortedatum:8/2/1901

Naam:Engbert G. Tijhof
Geboorteplaats: Ambt Almelo
Geboortedatum:7/8/1896

Naam:Antje Beets
Geboorteplaats: Zaandam
Geboortedatum:9/10/1897

Naam:Dirk Bus
Geboorteplaats: Uitgeest
Geboortedatum:10/2/1903

Naam:Leon Chajes
Geboorteplaats: Przemysbany (Oost)
Geboortedatum:3/12/1901

Naam:Helena W. van Essen
Geboorteplaats: Ommen
Geboortedatum:19/3/1902

Naam:Anna Fetzer
Geboorteplaats: Wustemburg
Geboortedatum:3/7/1897

Naam:Margaretha J.W. Haanmaker
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:31/1/1870

Naam:Frederique W.J. Henneveld
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:28/6/1888

Naam:Hermanna Kikkert
Geboorteplaats: Hoogeveen
Geboortedatum:28/10/1894

Naam:Matis Laufer
Geboorteplaats: Jaroslaw
Geboortedatum:4/7/1895

Naam:Anna S.A. Patscher
Geboorteplaats: Iserlohn (Dld.)
Geboortedatum:20/4/1903

Naam:Delina Tempel
Geboorteplaats: Groningen
Geboortedatum:13/9/1893

Naam:Geziena J.W. Rodermond
Geboorteplaats: Overasselt
Geboortedatum:13/7/1899

Naam:Johanna A.C. Vink
Geboorteplaats: Giessendam
Geboortedatum:14/11/1902

Naam:Hendrina Gijsbers
Geboorteplaats: Hassum (Dld.)
Geboortedatum:20/1/1901

Naam:Jacob Kooijman
Geboorteplaats: Alphen
Geboortedatum:25/10/1898

Naam:Debora Pekel
Geboorteplaats: Den Helder
Geboortedatum:27/3/1873

Naam:Alba Szilis
Geboorteplaats: Lisko (Tsjechoslowakije)
Geboortedatum:15/5/1903

Naam:Jacob Cohen
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:16/6/1901

Naam:Hendrika Doppenberg
Geboorteplaats: Putten
Geboortedatum:7/6/1901

Naam:Jan Hoogendijk
Geboorteplaats: Schoonhoven
Geboortedatum:28/9/1901

Naam:Gerrit de Jong
Geboorteplaats: Amsterdam
Geboortedatum:19/7/1891

Naam:Salomon Sandig
Geboorteplaats: Narol (Polen)
Geboortedatum:3/3/1901

Naam:Maria Steigenga
Geboorteplaats: Zwolle
Geboortedatum:13/1/1896